Komunalno društvo Jarmina

Groblje

Grobljem upravlja Komunalno društvo Jarmina d.o.o. sukladno Odluci o povjeravanju komunalnih poslova

("Službeni vjesnik Vukovarsko-srijemske županije 04/16).

Radovi na uređenju grobnih mjesta

Groblje održava Komunalno društvo Jarmina d.o.o.

Korisnici grobnih mjesta dužni su grobna mjesta koja koriste uređivati na primjeren način te održavati red i čistoću na način da se ne oštete susjedna grobna mjesta, a otpad odložiti na za to predviđeno mjesto.

Radovi na uređenju ili izgradnji grobova i drugih objekata na groblju mogu se obaviti samo uz prethodnu prijavu Društvu i plaćanja naknade za korištenje infrastrukture groblja.

prije izvođenja radova, potrebno je dostaviti dokumentaciju o grobnom mjestu na kojem će se izvoditi radovi uz pisanu suglasnost korisnika grobnog mjesta.

Radove mogu obavljati pravne osobe ili fizičke osobe obrtnici.

Grobna mjesta za dodjelu, uz naknadu, na korištenje na neodređeno vrijeme

Temeljem članka 13. Zakon o grobljima („Narodne novine“ 19/98, 50/12 i 89/17) i Odluke o upravljanju grobljem

Općine Jarmina („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije broj 14/16), Komunalno društvo Jarmina d.o.o.

daje, uz naknadu, grobna mjesta na korištenje na neodređeno vrijeme.

Niže se nalaze datoteke s popisom navedenih grobnih mjesta.

Ona su podijeljena u 3 skupine, odnosno:
• prazna grobna mjesta
• grobna mjesta bez upisanog korisnika
• grobna mjesta proglašena napuštenima, temeljem članka 14. Zakona o grobljima.

Za sva pitanja i nejasnoće, kao i uvid u položaj grobnih mjesta na mjesnom groblju Jarmina,

možete se obratiti u ured Komunalnog društva Jarmina d.o.o. na adresi Vladimira Nazora 2 ili

putem telefona: 032/215-075 te e-maila: k.d.jarmina@gmail.com, svaki radni dan od 08:00 do 14:00 sati.