Komunalno društvo Jarmina

Usluge

Komunalni poslovi

Odlukom o povjeravanju komunalnih poslova Općine Jarmina ("Službeni vjesnik Vukovarsko-srijemske županije" 04/16), Društvu su povjereni sljedeći poslovi:

• održavanje javnih površina
  • upravljanje grobljem
  • tržnica na malo
  • održavanje oglasnih mjesta
  • božićno i novogodišnje ukrašavanje Općine
  • čišćenje nogostupa i javnih površina u zimskim uvjetima
  • ugradnja i održavanje komunalne opreme
  • obavljanje usluga izvođenja manjih građevinskih radova i uklanjanje protupravno postavljenih predmeta i roba za potrebe JUO Općine Jarmina
  • svi poslovi vezani uz iznajmljivanje, naplatu i održavanje sale
  • poslovi vezani uz naplatu komunalne naknade.

Višenamjenska dvorana (sala)

Višenamjenska dvorana (sala) koristi se za Dane Općine, domjenke, udruge ju koriste za održavanje skupština i zabava, kao i fizički korisnici za svoje potrebe.

Korištenje sale naplaćuje se sukladno Odluci o uvjetima, načinu korištenja i visini naknade korištenja sale.

Sukladno Odluci o visini naknade najma i načinu korištenja sitnog inventara višenamjenske dvorane (sale), sitni inventar iz sale, u vlasništvu društva, moguće je unajmiti uz određenu naknadu.